SWR-1200L2 11AC двоен опсег безжичен рутер, WiFi рутер од 1200M
Број на модел:SWR-1200L2
Бренд:Софтел
MOQ:1
гоу  Прекинувач за време на FWiFi
гоуWi-Fi за гости и родителска контрола
гоуДвојно-јадрен процесор, двоен безжичен процесор
Детали за производот
Технички параметри
Мрежна апликација
Управување
Преземи
01
Опис на производот
2.4G + 5G
Двојно-јадрен процесор
Проширени 4* Антени
МУ-МИМО
IPv6
Чипсет MT7628DAN+MT7613BEN Безжични стандарди IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Меморија/Складирање 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Интерфејс LAN порти 2×10/100Mbps Безжична брзина 300Mbps (2,4 GHz)
Интерфејс WAN порт 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Надворешно напојување 12VDC/1.5A WiFi фреквенција 2,4-2,5 GHz; 5,15-5,25 GHz
Ш x Д x В 180×130×26мм Безжични режими
Безжичен рутер; WISP; AP
Сертификација CE, RoHS Антена 2×2.4GHz
Копче WPS/Ресетирање 2×5GHz